Polish Albanian Armenian Azerbaijani Bulgarian Croatian Czech Danish English Estonian Finnish French Georgian German Greek Hungarian Irish Italian Latvian Macedonian Norwegian Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zagłosuj na Bieg i Marsz Piwniczanki

Zagłosuj na Bieg i Marsz Piwniczanki na portalu www.maratonypolskie.pl i pomóż uzyskać Certyfikat Złoty Bieg. Portal www.maratonypolskie.pl umożliwia zamieszczanie w kalendarzu różnego rodzaju imprez sportowych w celu szerszego poinformowania zainteresowanych z całej Polski i nie tylko.

Pokazuje rankingi zawodów, które są oceniane przez uczestników zawodów oraz kibiców, pozwalając na uzyskanie Certyfikatu Złoty Bieg w różnych kategoriach za dany rok. Każda osoba zarejestrowana jest twórcą tego portalu - TAK! Można dodawać imprezy do kalendarza, oceniać, dodawać komentarz, umieszczać informacje i wyniki oraz co ciekawe stworzyć własny profil zawodnika.  W profilu zawodnika, możemy dodawać imprezy w których braliśmy udział, zarówno jako uczestnik i kibic, podawać osiągnięcia, uzyskane czasy i miejsca. Tworzymy własne galerie, które mogą być oceniane, zapraszamy przyjaciół do naszego profilu. Serdecznie zapraszamy do głosowania na Bieg i Marsz Piwniczanki, jeśli nie jesteś zarejestrowany poniżej prezentujemy instrukcję głosowania.

 

INSTRUKCJA GŁOSOWANIA NA BIEG I MARSZ PIWNICZANKI DO RANKINGU

  • KROK 2: Następnie klikamy na Zarejestruj się!

  • KROK 3: Wypełniamy formularz podając adres e-mail, login oraz hasło.

  • KROK 4: Następnie należy wejść na swoją skrzynkę pocztową i odebrać e-maila potwierdzającego aktywację konta. Po kliknięciu linku aktywacyjnego z poczty zostajemy przekierowany ponownie na stronę www.maratonypolskie.pl, gdzie klikamy Zaloguj

  • KROK 5: Wpisujemy swój Login i hasło, aby się zalogować.

  • KROK 6: Kolejno klikamy na WEJDŹ DO SERWERA.

  • KROK 7: Po zalogowaniu klikamy na zakładkę Kalendarz i Kalendarz biegów.

  • KROK 8: Na liście biegów odszukujemy Bieg Piwniczanki i Marsz Piwniczanki i klikamy na nazwę.

  • KROK 9: Po wejściu w prawym górnym rogu znajduje się okienko umożliwiające ocenę imprezy w skali od 1 do 10 - klikamy na dany prostokąt, który odpowiada naszej ocenie.

  • KROK 10: Po kliknięciu na prostokąt odpowiadający naszej ocenie, zostaniemy poproszeni jeszcze o komentarz (nieobowiązkowe) i na koniec klikamy Zapisz.

 

autor: MBM

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Odsłon : 557944