Polish Albanian Armenian Azerbaijani Bulgarian Croatian Czech Danish English Estonian Finnish French Georgian German Greek Hungarian Irish Italian Latvian Macedonian Norwegian Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak nie Bieg Popradzki to może Red Bull Bieg Zbójników!!!

15 lutego 2014r. w Białce Tatrzańskiej odbędzie się spektakularny bieg narciarski Red Bull Bieg Zbójników. Zawody są otwarte dla wszystkich, którzy kochają biegówki, mają ducha rywalizacji, a masowe zimowe szaleństwo to ich żywioł! Uczestnicy będą mieli do pokonania 10-kilometrową trasę pod górę, podczas której będą musieli wykazać się odwagą, siłą i sprytem. Zwycięzca pojedzie na światowy finał Red Bull NordiX do Sztokholmu, gdzie zmierzy się z międzynarodowym gronem biegaczy!

 

Uczestnicy Red Bull Bieg Zbójników spotkają się u podnóża Kotelnicy Białczańskiej, by sprostać 10-kilometrowej trasie, której meta znajdować się będzie na Jankulakowskim Wierchu. Zawodnicy będą mogli poczuć się jak bohaterowie zbójnickich legend. Droga na szczyt obfitować będzie w naturalne przeszkody, które będą mogły wybić biegaczy z rytmu. Jak głoszą góralskie historie, aby dołączyć do grona zbójników, należało podołać próbom i udowodnić swoje umiejętności oraz waleczny charakter. Te cechy również będą poszukiwane wśród zawodników, którzy 15 lutego 2014r. będą rywalizować w Białce Tatrzańskiej.


„Jeśli myślałeś, że narciarstwo biegowe jest nudne, ten bieg zmieni Twoje zdanie!” – powiedziała Anna Guzik, instruktorka narciarstwa zjazdowego i biegowego, zaangażowana w organizację zawodów Red Bull Bieg Zbójników. Drugi z ekspertów, Krzysztof Horecki, który prócz tego, że jest pasjonatem tej dyscypliny, zajmuje się także opracowywaniem tras biegowych czy nawet profili skoczni narciarskich.


„Impreza odbędzie się na profesjonalnie przygotowanych trasach biegowych, zgodnych z parametrami Międzynarodowej Federacji Narciarskiej. Uczestnicy będą mogli biec techniką klasyczną i łyżwową. Dozwolone jest także „mieszanie” obydwu stylów w rywalizacji. Zróżnicowane ukształtowanie terenu, na pewno spodoba się fanom biegówek. Nie mogę się doczekać tego wydarzenia!” - mówił Krzysztof Horecki, Dyrektor Sportowy biegu.


Red Bull Bieg Zbójników to zawody skierowane do wszystkich kobiet i mężczyzn (warunkiem regulaminowym jest ukończone 18 lat), którzy kochają biegówki. Zwycięzca rywalizacji w Białce Tatrzańskiej, będzie miał szansę startu w Red Bull NordiX w Sztokholmie (marzec, 2014)! Jeśli choć raz w życiu marzyłeś, by poczuć się, jak zbójnik, weź udział i stwórz swoją własną legendę!


Regulamin projektu oraz wszelkie informacje nt. wydarzenia dostępne są na stronie: www.redbullbiegzbojnikow.pl

 

Uczestnicy Red Bull Bieg Zbójników walczą o wieczną chwałę i trofea, ale też o bogate łupy! Zapisz się – stań do rywalizacji o nagrody o sumie wartości przekraczającej 30 tys. zł! 15 lutego 2014 w Białce Tatrzańskiej, biegacze narciarscy będą walczyć o wieczną chwałę i trofea, ale też o pokaźne nagrody. Suma wartości nagród rzeczowych w Red Bull Bieg Zbójników przekracza 30 tysięcy zł. Zwycięzca dodatkowo jedzie do Sztokholmu na Red Bull NordiX. Nawet jeśli – znając swoje możliwości – nie celujesz w wynik na poziomie podium, masz szanse na atrakcyjne nagrody. W specjalnym konkursie, każdy ze startujących będzie mógł zdobyć m.in. kamerę GoPro, zegarki Timex, czapki Rossignol czy skarpety kompresyjne CEP, bez względu na osiągnięty wynik sportowy.

Dzięki partnerom naszych zawodów, zgromadziliśmy bardzo ciekawą pulę nagród rzeczowych. Oto ich zestaw:

1. Zwycięzcy w kategorii mężczyzn i kobiet otrzymają sprzęt o wartości ponad 6 000 zł:

 • biegowy sprzęt narciarski Rossignol (m.in. narty X-ium skating WC3, wiązania XCelerator skate NIS, pokrowiec),
 • kamerę GoPro HERO 3+ Black Edition
 • zegarek Timex (T49796 – mężczyźni; T5K753 – kobiety)
 • profesjonalne techniczne ubrania CEP (bluza, czapka, skarpety)

2. Zajmując drugie miejsce (kobiety i mężczyźni) możesz liczyć na:

 • biegowy sprzęt narciarski Rossignol (m.in. gogle sniper white zebra, kije air force, pokrowiek, plecak)
 • zegarek Timex (T5K754 – mężczyźni; T5K753 – kobiety)
 • profesjonalne techniczne ubrania CEP (bluza, czapka, skarpety)

3. Zajmując trzecie miejsce (kobiety i mężczyźni) otrzymasz:

 • biegowy sprzęt narciarski Rossignol (m.in. kije extra carbon, plecak pro, pokrowiec)
 • zegarek Timex (T5K754 – mężczyźni; T5K753 – kobiety)
 • profesjonalne techniczne ubrania CEP (bluza, czapka, skarpety)

4. Zajmując miejsca 4 - 6 (kobiety i mężczyźni) otrzymasz:

 • Voucher na produkty Rossignol  (4 miejsce – 500 zł, 5 miejsce – 400 zł, 6 miejsce – 300 zł) oraz biegowy sprzęt narciarski Rossignol (czapka, pokrowiec)
 • profesjonalne techniczne ubrania CEP (bluza, czapka lub skarpety)

Nagrody godne przezbója? Zatem weź udział i stań do rywalizacji. Wypełnij formularz pod linkiem: http://win.gs/19SmaMF i skorzystaj z najniższej opłaty startowej (do 31 stycznia wynosi 40zł)!

Dołącz również do nas na facebooku:  https://www.facebook.com/events/641292532576348/?ref=ts&fref=ts

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Odsłon : 557895