Polish Albanian Armenian Azerbaijani Bulgarian Croatian Czech Danish English Estonian Finnish French Georgian German Greek Hungarian Irish Italian Latvian Macedonian Norwegian Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Drodzy uczestnicy III Biegu Popradzkiego

Za nami już III edycja naszego biegu, który przechodzi do historii. Staramy się by każda następna miała coś nowego. Tradycyjnie rywalizowaliście na ciekawej i urozmaiconej trasie. Nowością był odcinek po słowackiej stronie na którym były zjazdy i podbiegi bez powrotu na polanę Obidza. W tym roku były to Mistrzostwa Polski Amatorów na rok 2015 z pamiątkowymi koszulkami dla zwycięzców i atrakcyjnymi nagrodami i pamiątkowym medalem dla wszystkich uczestników. Jako Miasto i Gmina Piwniczna Zdrój zrobiliśmy wspólnie z Polskim Związkiem ciekawą oprawę zawodów - ,,namiocik” biura zawodów, ekran z logo PZN i włożyliśmy niemały wkład finansowy i logistyczny by przeprowadzić te zawody.

Wyłoniliśmy też w ramach tego biegu najlepszych instruktorów i trenerów SITN z aktualnymi licencjami. Udało się nam nakłonić do startu w małym biegu miejscowych VIP-ów, którzy dzielnie poradzili sobie z trasą biegu. Zorganizowaliśmy też małe Mistrzostwa Miasta i Gminy Piwniczna Zdrój w których wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kosarzyskach. Dzięki temu popularyzujemy narciarstwo biegowe wśród młodego pokolenia. Na ceremonii zakończenia imprezy przypomnieliśmy sylwetkę niedawno zmarłego Pana Stanisława Nachajowskiego (wieloletniego Komandora Biegu Lotników),który gościł na naszej I edycji biegu i napisał list do ówczesnych władz ,,wyrażam pozytywną opinię o wspaniale zorganizowanej imprezie”. Podnosimy poziom organizacyjny i sportowy naszego biegu. Zależy nam na Waszej opinii i bardzo sobie ją cenimy. Wyrażacie swoje autentyczne po biegu i to dla Nas jest ważne. Staramy się stworzyć niepowtarzalną atmosferę i klimat sportowy. Chcę podziękować wszystkim za pomoc w organizacji zawodów i licznym sponsorom za ufundowanie różnych nagród.

 

Ze sportowym pozdrowieniem

w imieniu organizatorów

Marian Dobosz - Dyrektor Biegu Popradzkiego

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Odsłon : 516009