Polish Albanian Armenian Azerbaijani Bulgarian Croatian Czech Danish English Estonian Finnish French Georgian German Greek Hungarian Irish Italian Latvian Macedonian Norwegian Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian

Wyniki IV Bieg Popradzki 29.01.2017 r.

Miasto i Gmina Piwniczna – Zdrój oraz Dyrektor Biegu Popradzkiego Marian Dobosz serdecznie dziękują za udział wszystkim miłośnikom narciarstwa biegowego, którzy uczestniczyli w IV Biegu Popradzkim na trasach narciarstwa biegowego na Obidzy.

Równo o godz. 12:00 dnia 29 stycznia 2017 roku w słonecznej scenerii ze startu wspólnego stylem klasycznym [CL] wystartowali na dystansie 14 km kobiety oraz na dystansie 21 km mężczyźni, dodajmy, że jedna pętla mierzyła 7 km.

W kategorii OPEN KOBIET najlepsza była Edyta Olcoń [Skipol.pl Team], która pokonała dwie pętle w czasie 00:50:19, na drugim miejscu uplasowała się Marta Naglik [Skipol.pl Team biegówki z Zakopanem] z czasem 00:53:34 a na trzeciej pozycji zameldowała się na mecie Małgorzata Gąsienica [Gąsienica Sport] z czasem 00:55:18.

Natomiast w kategorii OPEN MĘŻCZYZN najlepszy był Wojciech Pelczar [MUKS Podkarpacie Jedlicze/AZS PWSZ Krosno], który pokonała trzy pętle w czasie 00:59:04, na drugim miejscu uplasował się Jakub Twardowski [AZS Zakopane] z czasem 01:02:37 a na trzeciej pozycji zameldował się na mecie Paweł Bubula [Skipol.pl Team] z czasem 01:04:28.

Przypomnijmy, że bieg jest wliczany i punktowany do klasyfikacji generalnej Pucharu Polski PZN Amatorów w biegach narciarskich sezon 2016/2017.